Imprezy

Imprezy firmowe

Z myślą o potrzebach i zadowoleniu naszych Gości przygotowaliśmy specjalne propozycje biznesowe, w ramach których zapraszamy do skorzystania z oferty City Pubu ,organizując spotkania o charakterze integracyjnym oraz w formie spotkań okazjonalnych .Gwarantujemy Państwu wyśmienitą kuchnię, wyjątkową atmosferę a wszystko to w klimacie angielskiego Pubu połączonego z weekendowym szaleństwem oraz sportowymi emocjami.

Do każdej rezerwacji biznesowej proponujemy zimną płytę, którą mogą państwo łączyć z naszym podstawowym menu

Imprezy okolicznościowe

Szukasz miejsca na organizację niezapomnianej imprezy - nie szukaj dalej, bo właśnie znalazłeś! Niezależnie od tego, jaki dzień wybierzesz na swoje spotkanie – gwarantujemy doskonałą zabawę, wyśmienite koktajle i dobrą kuchnię!

Z okazji urodzin oferujemy promocję dla solenizanta – darmowy wstęp na sobotnią imprezę! Wystarczy dokonać wcześniejszej rezerwacji i przy wejściu na imprezę okazać dokument potwierdzający datę urodzin (musi ona wypadać maksymalnie 3 dni przed lub po dniu imprezy).

Zapraszamy również do rezerwacji miejsc w lokalu na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Rezerwacje

Witamy w strefie rezerwacji City Pub Katowice. Każdego gościa traktujemy indywidualnie i staramy się spełniać nawet najtrudniejsze życzenia. W naszym Pubie mają Państwo do dyspozycji 3 poziomy, 4 bary, 2 parkiety, 3 sale dla palących, około 350 miejsc siedzących oraz profesjonalny team.

Dla klientów szukających niestandardowych rozwiązań ceniących sobie prywatność, oczekujących od życia wszystkiego co najlepsze , przygotowaliśmy salę VIP- Welcome to hell .

 


Koszty Rezerwacji: 
- rezerwacja loży - 100 zł (50 zł do wykorzystania na barze)
- rezerwacja całej sali na wyłączność –800 zł (750zł do wykorzystania na przy barze)
- rezerwacja sali VIP – 1500 zł


Warunki rezerwacji:
* Rezerwacji na Piątek i Sobotę dokonujemy w klubie.
* Kontakt w sprawie rezerwacji na przelew: daniel@citypub.pl
* Rezerwacja obowiązuje do 30 min. po ustalonej godzinie.

* W przypadku rezerwacji płatnych prosimy o przedstawienie dowodu wpłaty.
* Wszelkie informację pod numerem telefonu: (32) 253 97 99
* W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości LOKAL JEST MONITOROWANY
* CITY PUB zastrzega sobie prawo do selekcji gości I+18I DRESS CODE.

Wirtualna Wycieczka

Nigdy nie byłeś w City Pubie? Chciałbyś sprawdzić jak wyglądają nasze wnętrza? A może byłeś już kiedyś ale nie udało Ci się dotrzeć do wszystkich zakamarków jakie kryje nasz lokal? Jeżeli na choć jedno pytanie odpowiedź brzmi 'TAK' to wirtualna wycieczka jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

Poznaj naszą salę VIP - Welcom to Hell, która znajduje się na dolnym poziomie lokalu oraz salę sportową, która znaduję się na pierwszym piętrze City Pubu! 

Zapraszamy do zwiedzania naszego lokalu za pomocą wirtualnej wycieczki!