Sport

W City Pubie zapewniamy najwyższy komfort przeżywania wydarzeń sportowych. Do dyspozycji naszych gości mamy telewizory w całym lokalu oraz 2 telebimy. Na barowych półkach posiadamy ogromny wybór alkoholi, które trafią w gusta nawet największych smakoszy. Dodatkowo w przerwie między wydarzeniami sportowymi możecie Państwo spróbować swoich sił w piłakrzyki, billard oraz darta na sali sportowej znadującej się na pierwszym piętrze naszego lokalu. Dodatkową atrakcją sali sportowej jest piwo Pilsner podawane na trzy sposoby. 

Transmitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe z udziałem Reprezentacji Polski oraz wybrane mecze ligi mistrzów. Jeżeli chcielby Państwo zobaczyć w naszym lokalu inne wydarzenia sportowe prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 253 97 99

Billard

Posiadamy 4 profesjonalne, wysokiej jakości stoły bilardowe firmy DYNAMIC III, mające certyfikat Europejskiej Federacji Bilarda, przy których można przyjemnie spędzić czas rozgrywając mecze z przyjaciółmi.

Istnieje również możliwość zakupu sprzętu do gry: kijów do bilarda, pokrowców,kred, książek, rękawiczek, bili treningowej, uchwytu magnetycznego na kredę oraz wiele innych.

Cennik:

16 zł/h
ZNAJDŹ NAS NA GROUPONIE I ZAGRAJ TANIEJ!

Dostępne są również karnety:

10h – 120 zł
20h – 260 zł

Dart

Dart, czyli dobrze nam wszystkim znane rzutki to doskonały sposób na dobrą zabawę oraz sprawdzenie swojej zręczności. Posiadamy dwa automaty do gry firmy Cyberdine na których z odległości 2,5 m można spróbować swoich sił w różnych grach np. . 180-1001, Cricket, High Score, Shangai, Pub Game, Scram, Marathon, Roulette, End, Baseball itp.

Cena gry uzależniona jest od ilości graczy i rodzaju gry. 1 kredyt kosztuje 1 zł.

Piłkarzyki

Przy stole w jednej grze może uczestniczyć od dwóch do czterech osób podzielonych na dwie drużyny. Na sali sportowej mają Państwo do dyspozycji 2 stoły firmy Roberto Sport wyposażone w szyby wodoodporne oraz podświetlane boisko. Jeżeli chcecie Państwo poczuć emocje piłkarskie nie tylko przed telewizorem zapraszamy do gry!

Koszt jednej gry 2zł.

Wirtualna Wycieczka

Nigdy nie byłeś w City Pubie? Chciałbyś sprawdzić jak wyglądają nasze wnętrza? A może byłeś już kiedyś ale nie udało Ci się dotrzeć do wszystkich zakamarków jakie kryje nasz lokal? Jeżeli na choć jedno pytanie odpowiedź brzmi 'TAK' to wirtualna wycieczka jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

Poznaj naszą salę VIP - Welcom to Hell, która znajduje się na dolnym poziomie lokalu oraz salę sportową, która znaduję się na pierwszym piętrze City Pubu! 

Zapraszamy do zwiedzania naszego lokalu za pomocą wirtualnej wycieczki!